Задати питання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше питання

Дякуємо за ваше звернення!

Відеоролик про Чернівці від Чорної Вівці

27625428_1402619246508756_4267043400784536816_o

У середу, 14 лютого, о 18:30 у Paul Celan Literaturzentrum / Літературний целанівський центр за адресою вулиця Ольги Кобилянської, 51 відбудеться презентація відеоролика за мотивами книжки письменниці та головної редакторки Дитяче арт-видавництво “Чорні вівці” Khrystia Vengryniuk «Легенди Чернівців від Чорної Вівці».

За словами авторки, реалізація цього проекту – спільна робота видавництва, «Лабораторії культури» та учнів студії живопису «МонмАРТр».

«Діти вирішили зробити одну з легенд про Чернівці справжнім мультиком, – розповідає Христя. – Це аматорське мистецтво, але дуже щире та веселе. Що з цього вийшло, ви зможете побачити у Міжнародний день дарування книг, а ще – послухати казки, помалювати і посміятися. Щиро запрошуємо дорослих і малечу, батьків із дітками та всіх, хто любить затишок».

Один із ініціаторів проекту Andriy Tuzhykov додає, що мультик створювався в рамках воркшопу з мультиплікації та анімації за підтримки програми Активні громадяни від Британської Ради. «Технологія створення дуже проста, – говорить Андрій, – вистачає навіть звичайного смартфона і спеціального програмного забезпечення для відеомонтажу. Такі воркшопи потрібні, оскільки неформальна освіта дуже гнучка й на нові тренди й технології реагує швидше, тож навчати дітей сучасному й потрібному можна вже тут і зараз».

Участь у заході візьмуть: Христя Венгринюк, Андрій Тужиков, учні студії живопису МонмАРТр. Вхід вільний.

comments powered by HyperComments