Задати питання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше питання

Дякуємо за ваше звернення!

Василь Продан вже виконує перше доручення міського голови

23949322_1964758583566376_321489471_o

Сьогодні, 6 грудня, у міській раді відбулася прес-конференція новообраного секретаря Василя Продана. Щоправда, на зустріч він з’явився не один – його прийшли підтримати однопартійці: Валерій Чинуш, Віталій Михайлішин та депутат від фракції “Свобода” Андрій Кандиба. Секретар привітав усіх чернівчан із Днем Збройних сил України та побажав здоров’я тим, хто зараз на Сході. Також “на камери” він привітав Олексія Каспрука із Днем народження та побажав йому здоров’я, успіхів, миру, мудрості ….

Василь Продан поділився своїми незначними результатами роботи, адже рішуче налаштований на неї, тому вже виконує перше доручення міського голови.

23949322_1964758583566376_321489471_o

“Тече дах у ратуші. Олексій Павлович вважає, що з цим найкраще можу впоратись я. Ну добре. Якщо міський голова вважає, що найкраще секретаря навантажувати такими дорученнями – то добре, будемо виконувати такі доручення”, – сказав секретар міськради, додавши, що він виконуватиме всі доручення, які “йдуть на користь місту”.

“Я вже людина з досвідом, тому якщо міський голова вважає, що мене так треба використовувати, то нехай використовує так. Я б хотів, щоб міський голова давав доручення і десь використовував і мій досвід, і мої знання у тих сферах, які принесуть найбільший зиск місту”, – сказав Продан.

Нещодавно з’явилася петиція з приводу розпуску чернівецької міської ради, яка набрала відповідну кількість голосів. Та чи підтримує Василь Продан думку чернівчан?

Ми можемо її розглянути, але по суті не можна звернутися два рази або ж три, вже міський голова звернувся. Тому Верховна рада і комітет будуть розглядати це питання. Звичайно, треба розглядати це питання, якщо його поставив міський голова, єдине, що не потрібно – так довго затягувати.

Мені дивно, що треба переобирати міську раду, яка за наслідками 2016 року є найдемократичнішою в Україні”, – розповідає секретар. Переобирати “найдемократичнішу владу” в Україні – це не правильно.

comments powered by HyperComments