Задати питання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше питання

Дякуємо за ваше звернення!

“Скубі-Ду”, гумористичні виступи та казкові образи. Маланка-фест в Чернівцях

2

У понеділок, 15 січня в Чернівцях відбудеться VIІ фольклорно-етнографічний фестиваль Маланок. На головну локацію  цього року приїдуть 40 колективів з Чернівецької, Хмельницької, Чернігівської областей та гості з Румунії, Білорусі та Польщі. Найбільше заявок від колективів з Кіцманського району.

Цьогоріч колективи більше орієнтовані на гумористичні виступи та казкові образи. На фестивалі представлять багато складних конструкцій, не менших, ніж тогорічний троянський кінь, – розповідають організаори. Чернівчан та гостей міста дивуватимуть різні персонажі. Вже відомо, на Маланка-фест буде 7-метровий символ року – собака з мультфільму “Скубі-Ду”. Над нею працює колектив із села Горбова. Крім цього колективу, з село Горбова представлятиме ще два колективи. 

26219287_1672991502767693_4672739375688360441_n

Після офіційного відкриття фестивалю відбудеться карнавальна хода площами міста, а пізніше – виступи традиційної маланки на сцені на площі Філармонії. Маршрут святкової ходи учасників у центральній частині міста: пл. Філармонії – вул. Заньковецької – вул. Університетська – вул. Штейнбарга – пл. Театральна – вул. Котляревського – пл. Соборна – вул. Франка – пл. Центральна – вул. Поштова – вул. Чайковського – пл. Філармонії.

Переможців фестивалю визначатимуть глядачі шляхом інтернет-голосування на офіційному сайті Маланки-фест. Вони отримують грошові нагороди: 50 000, 30 000 і 20 000 гривень. Для всіх  колективів передбачена грошова компенсація за транспортні витрати.

Джерело: See Life

comments powered by HyperComments