Задати питання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше питання

Дякуємо за ваше звернення!

“Приємно, що всі напрямки життя нашого міста турбують чернівчан”, – Олексій Каспрук

21903864_878255332361614_1111914398_n

Сьогодні міський голова на щотижневому брифінгу розповів про бюджет ініціатив, скільки зареєстровано проектів, де і яким чином проходитиме голосування.

У нас в цьому році пройшло експертизу та допущено до голосування 56 проектів: 21 великих і 35 малих. Загальна вартість на сьогодні близько 27 млн грн, 20 проектів, на жаль, не було допущено до голосування, основні причини – це невідповідність у містобудівній документації. Приємно, що всі напрямки життя нашого міста турбують чернівчан. Якщо говорити про поекти, то 15 із них освітні, 13 – медичні (закупівля обладнання в міські поліклініки та лікарні), 10 – культури і подій, 2 – облаштування громадського простору, 1 – велопроект, 2 – збереження навколишнього середовища, близько 10 – це створення дитячих майданчиків. Голосування розпочалося, і я закликаю чернівчан докласти зусиль та ознайомитися із проектом, – розповів Олексій Каспрук.

22446692_889947787859035_876009036_n

Тож, якщо ви обрали для себе проект за який бажаєте проголосувати, тоді потрібно зовсім не багато часу, достатньо 2 хв, повідомляє Христина Помагаєва.

Якщо говорити про голосування, то якщо в минулому році потрібно було ідентифікувати себе через електронну пошту, або за копією паспорта, то вже цього року все по-іншому. Сьогодні, щоб проголосувати через інтернет, необхідно мати картку Ощадбанк, Приватбанк, А-банк, Південний та Укрсоцбанк, або ж карткe чернівчанина. Також збільшено пункти для письмового голосування.

Поділилася враженнями від проектів Наталія Гусак і зазначила, що з перших днів панує конкуренція. Крім того, чернівчани та автори проектів є креативними, адже в мережі Фейсбук з’явилося дуже багато відеороликів на підтримку своїх проектів.

Також хочу повідомити, що працівниками міської ради створено мапу міських проектів, щоб чернівчани могли швидко зорієнтуватися. Щодо освітніх проектів, то тут свої проекти подавали не тільки працівники установ, це був батьківський комітет, або ж самі діти. Фактично лідерські позиції мають проекти, які наближені до районів і не пов’язані з бюджетними установами.

Варвара Кримська, Думай

comments powered by HyperComments