Задати питання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше питання

Дякуємо за ваше звернення!

Поради для чернівчан: все набагато легше, ніж здається

filip-mroz-272164

Для багатьох людей рішення вести здоровий спосіб життя дається доволі складно: весь час з’являються якісь зовсім дитячі відмазки, що заважають рухатись вперед. Проте, не потрібно тікати від деяких речей – варто завести нові звички, щоб відчути себе краще.

Пийте багато води

Вода – це 75% вашого мозку. Вона зберігає молодість шкіри, виводить токсини з організму, допомагає спалювати жир, покращує метаболізм, знімає втому, несе кисень у клітини і захищає серце.

nigel-tadyanehondo-196596

Більше ходіть пішки

Не бійтеся відстаней – вийдіть раніше і прогуляйтеся до роботи/навчального закладу пішки, по можливості не користуйтеся ліфтами. Досить виробити цю звичку і ви помітите, що ваш настрій значно покращився і більше не хочеться нікого вбити після поїздки у громадському транспорті у час-пік.

Спіть не менше 7 годин

Сон – запорука здорового життя. Під час сну виробляється ряд важливих гормонів, проходить регенерація тканин і відновлюються фізичні сили. Повноцінний сон поліпшить настрій, пам’ять і засвоєння нової інформації, а також підвищить продуктивність.

Відмовтеся від вершків і цукру

Або мінімалізуйте їх вживання. Цукор сприяє послабшенню імунітету, підвищенню кислотності їжі, яка перетравлюється, виникненню карїєсу, ожирінню і ще багато чому іншому.

brooke-cagle-32431

Їжте свіжі овочі

У овочах міститься величезна кількість вітамінів: А, В, С, D, Е, К. Це потужна підтримка здорової шкіри, очей, імунної системи, а також всіх клітин Вашого організму.

Головне –  пам’ятати, що основна запорука успіху – регулярність. Маленькими, але постійними зусиллями ми створюємо великі позитивні зміни.

Євгенія Калюжка, Думай

comments powered by HyperComments