Задати питання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше питання

Дякуємо за ваше звернення!

Один з великих секретів Чернівців нарешті відкрито

20750760_1717144881927332_1898976322_n

9 серпня неподалік від міського пляжу у рамках проекту «ПРУТ заново» відбулась презентація нової локації – Маяка на Пруті. Це перша партисипативна культурна платформа в Чернівцях, де кожен охочий зможе організувати власну подію. Простір буде відкритий для всіх проявів культури (музики, кіно, театру, танцю, сучасного мистецтва), освіти, творчості та відпочинку.

Ми сподіваємось, що цей проект буде хорошим прикладом для інших жителів Чернівців, оскільки такі проекти потрібні зараз Україні загалом. Цей проект набагато більше про комунікацію, ніж про щось інше. Ми розмовляли з людьми з різних сфер і груп, і це, власне, дуже важливо. Тобто, ми за діалог, за конструктивну розмову і за спільні дії, спільну лабораторію, – розповідає ініціатор проекту Жан Побе.

Маяк уже під час презентації зібрав чимало людей, серед який представники міської влади, головна архітекторка міста Наталія Хілько, міський голова Олексій Каспрук, молодь, а також містяни, що просто відпочивали на березі Прута.

Ця ідея, Маяк, він дійсно має стати маяком, на світло якого будуть злітатися люди з ідеями, з грошима, які будуть розвивати цей мікрорайон. І я переконаний, що років через 10-15 ми його не впізнаємо, – сподівається міський голова Олексій Павлович Каспрук.

Архітектор Рудольф Граф говорить, що майже ніхто з чернівчан не вважає, що похід на річку – те, на що варто зважуватися у Чернівцях. Для нього Прут – це один з великих секретів міста.

Європейські міста прагнуть такого природнього середовища, яке ми маємо практично в центрі Чернівців. І я сподіваюся, що Маяк допоможе зробити Прут знову видимим та привабливим для чернівчан, – розповідає Рудольф.

Вечір продовжився хаус-вечіркою із ді-джеями Webber, Sublimate Key та Mazhar.

comments powered by HyperComments