Задати питання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше питання

Дякуємо за ваше звернення!

Мої Чернівці: Юлія Мельнечук (Фотогалерея)

18096559_232583987222189_5651396621812891648_n

Юлія Мельнечук –  19 років, наразі головною метою в її житті є пошук себе. Вона “свято” вірить, що є творчою людиною, проте вчиться на економічному факультеті і мріє вступити на юрфак. Любить математику, мультфільми та книги. Будучи людиною, якій все дуже швидко набридає, вона постійно шукає щось нове у житті та виводить себе із зони комфорту.

17662091_1887718138134704_3607258365220093952_n

В мені ніколи не було якоїсь жаги до фотографії. Я не цікавилась фотомистецтвом, не ходила на усілякі художні виставки та не знала, що таке контрове світло. Та навіть і зараз не знаю. Але я завжди хотіла жити, не втрачаючи ніяких можливостей. В один момент я просто підняла голову догори, взяла фотоапарат і сфотографувала небо. Ні про що не думаючи, просто так, просто тому, що захотілось. З тих пір нічого не змінилось.

Фотографія – це відображення людини у чомусь. Це можливість показати себе, але не в буквальному сенсі, а завуальовано. Я думаю, що у кожній фотографії лунає відголосок певної риси, такої собі характеристики фотографа, а також там можна помітити потаємну мрію останнього. Переглядаючи мої фотокартки, ви побачите не просто вулиці, якими ходите щодня, та будинки, облуплені стіни яких викликають у вас обурення, а станете моїми очима. Пізнаєте моє відображення, мій характер та відчуття цього світу.

Натхнення тут можна знайти в усьому – у людях, місцях, подіях. І я намагаюсь ловити його кожної хвилини.

Чернівці – це таке суперечливе місто. Звернувши на одну вуличку, можна поринути у атмосферу творчості, на іншій ж відчути себе якимось гобліном. Майбутнє цього міста залежить повністю від людей, які його творять. Але в моїй уяві Чернівці залишитися містом, де ритм життя якого повністю співпадає із моїм кроком.

Моїм улюбленим місцем у Чернівцях є звичайнісінький парк. Для мене це такий собі острівок спокою та натхнення. Зазвичай там я збираю до купи усі свої думки та вирішую життєві головоломки.

Ще більше фото нашого міста ви можете побачити ТУТ.

Ярослава Дерев’янко, Думай

comments powered by HyperComments