Задати питання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше питання

Дякуємо за ваше звернення!

Хто і як повинен прибирати міську територію від снігу в Чернівцях

754

Особливості сезонного прибирання нагадав начальник інспекції з благоустрою Чернівців Сергій Обшанський

Діючими Правилами благоустрою міста Чернівців в частині сезонного прибирання, а саме: прибирання в зимовий період передбачено наступне.

– Зимове прибирання в першу чергу має забезпечувати нормальний рух пішоходів та транспорту і включати: підмітання та зсув снігу; усунення слизькості; прибирання снігу та сніжно-льодяних утворень до твердого покриття.
– Прибирання вулиць і тротуарів, площ в період снігопаду проводиться комунальними спеціалізованими підприємствами та іншими суб’єктами господарювання не залежно від форм власності на прилеглих територіях.
– Прибирання здійснюється негайно з початку снігопаду, для запобігання накату.

754

– На територіях прибирання суб´єкти господарювання та підприємницької діяльності прибирають: тротуари від снігу і льоду та посипають їх піском; дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки (встановлення огорож на тротуарах і негайне прибирання скинутого снігу та льоду).
– Пісок заготовлюється комунальними підприємствами міста до настання холодів.
– Щодо прибирання територій в приватному секторі, повідомляємо, що Правилами благоустрою передбачено, що тротуари вулиць в мікрорайонах приватної забудови прибирають домовласники в межах свого будинковолодіння на прилеглій території.
– Прибраний сніг з тротуару складується на краю тротуару та прилоткової частини у вигляді снігового валу. Снігові вали розміщуються на відстані не більше одного метра від бордюру.
– Забороняється формування снігових валів на перехрестях, зупинках очікування громадського транспорту, в місцях в’їзду у двори та внутрішньоквартальних територіях, а також на зелених насадженнях, решітках зливоприймальних колодязів, контейнерних майданчиках для збору твердо-побутових відходів.

За не виконання даних вимог згідно ст. 152 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність – накладання адміністративних стягнень від 340 до 1360 грн на фізичних осіб та від 850 до 1700 грн на посадових осіб та фізичних осіб підприємців.
#законодиндлявсіх

comments powered by HyperComments