Задати питання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше питання

Дякуємо за ваше звернення!

Хто насправді бореться з незаконною рекламою у Чернівцях

19184113_1695281657446988_1248440654_n

Питання щодо прийнятності розміщення і вигляду зовнішньої реклами у м. Чернівці стоїть дуже гостро уже не перший рік. Цю проблему намагається вирішити МКП «Реклама» на чолі з Тарасом Унгуряном. Вже найближчим часом заплановано демонтаж незаконно-встановлених рекламних конструкцій. Нині головним завданням і головною біллю МКП «Реклами» є складання переліку та демонтування тих рекламних конструкцій, які були встановлені без відповідних дозвільних документів.

Щоправда, хтось бореться з незаконним розміщенням реклами, а хтось навпаки його підтримує, стверджуючи, що мораторій на встановлення зовнішньої реклами шкодить бізнесу. Серед останніх Ігор Воронич – екс-очільник МКП «Реклама», а тепер голова Спілки рекламістів і рекламодавців Буковини. Ще у 2012 році, коли секретарем Чернівецької міської ради був Віталій Михайлішин, виконавчий комітет у рішенні від 27.11.2012 №743/23 відмічає, що рекламну діяльність у Чернівцях потрібно модернізувати, зокрема вдосконаленням роботи з рекламорозповсюджувачами. Таким чином за січень-жовтень 2012 року у Чернівцях «було розміщено 588 білбордів, 457 сітілайтів, 166 рекламних банерів на тролейбусних розтяжках, 3 вуличні годинники, 11 аудіо-ретрансляторів на опорах, 140 рекламних касетонів, вказівників, біжучих рядків та прапорів разом взятих».

Фото - Погляд

Фото – Погляд

За тимчасове користування місцями розміщення зовнішньої реклами на території міста за 2012 рік до бюджету надійшло майже 4 мільйони гривень. Сума немаленька і можливо цілком виправдана. Однак станом на 01.10.2012 за розповсюджувачами реклами у Чернівцях нараховувався борг у сумі 633,2 тисячі гривень. Що й казати, якщо навіть саме комунальне підприємство «Реклама» заборгувало державі майже 73 тисячі гривень. На плечі тогочасного керівника цього підприємства Ігоря Воронича поклали обов’язок вжити якихось заходів для погашення цієї заборгованості, з якими він так і не зумів впоратися. Цю заборгованість МКП «Реклама» вдалося погасити лише під керівництвом нинішнього очільника Тараса Унгуряна. Мабуть і зараз цьому підприємству доводиться боротися з рекламою, яка ніби-то законно була встановлена ще за тих часів.

Оксана Чміль, Думай

comments powered by HyperComments