Задати питання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше питання

Дякуємо за ваше звернення!

Чернівці в кадрі (Фотогалерея)

@romannabrezden

Зловивши момент заходу сонця, цвітіння магнолії чи ранкової тиші над містом, можна закарбувати його не тільки в своїй пам’яті, а й поділитися ним з усіма. Поділитися не тільки красивою картинкою, а й емоціями, любов’ю до свого міста. Навряд чи цю любов можна зібрати і передати, але редакція Думай спробувала зробити це хоч частково, показавши вкрадені моменти з трьох інстаграмів чернівчан.

Місто Чернівці мене приваблює тим, що воно маленьке і спокійне. Я полюбляю знаходити нові та цікаві місця для себе, особливо якщо там присутні прояви мистецтва. Також подобається прогулюватися всім відомими вулицями, де можна почути різноманітні стилі музики.

Мені не до душі шумні мегаполіси, а Чернівці — невеличке затишне європейське місто з цікавою історією і своїм особливим колоритом. Напевно, цим воно мене найбільше приваблює. Подобається, що навколо все зеленіє і квітне, приємно прогулюватися містом, його мальовничими площами. Скільки тут живу, все одно кожного разу архітектура вражає чимось новим, як на мене, то саме вона є головною цікавинкою нашого міста.

В Чернівцях подобається найперше, це — архітектура. Тут настільки багато різних цікавинок, що варто просто подивитися вгору: обрамлення вікон, цікаві фігурки на будинках, різні химерні обличчя. Також інколи дивує поєднання, на перший погляд, непоєднуваних стилів. Чернівці й класні тим, що тут відбуваються різні культурні та освітні заходи. Наприклад, у Целанівському центрі часто проводять зустрічі із письменниками, презентації та виставки. Творчій людині є де себе реалізувати та поспілкуватися з однодумцями. Тішить і щорічний фестиваль “MERIDIAN CZERNOWITZ”. На мою думку, це таки значна подія для “Чернівців культурних”, адже можна послухати літературні читання від улюблених авторів. Чернівці досить спокійне місто, не зважаючи на те, що у ньому, так би мовити, змішалися культури, народи та мови. Тут безліч затишних двориків, у яких ніби перестав іти час і здається що з-за рогу визирне пані у красивій сукні. Чернівці дуже атмосферні і ніби складені  з деталей, тому кожен тут буде почувати себе, як дома.

 

Ще більше красивих фото Тут.

Надія Савчук, Думай

comments powered by HyperComments