Задати питання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше питання

Дякуємо за ваше звернення!

Чернівецький сексолог: чим загрожує відсутність сексу 18+

giphy (2)

Наявність постійного статевого партнера – це запорука міцного чоловічого і жіночого здоров’я. І це не просто слова, засновані на розповсюдженні вільного мислення про сексуальні зв’язки. Дане твердження має під собою цілком логічні і навіть наукові пояснення. Відсутність сексу для чоловіків і для жінок – однаково негативне явище.

giphy (2)

Жіночий статевий потяг обумовлений її готовністю довіритися обраному чоловікові. Так, в більшості випадків мова йде саме про довіру, оскільки представниці прекрасної статі більше схильні аналізувати можливі зв’язки, ніж чоловіки. З цим же пов’язані процеси і відчуття, які жінка відчуває під час сексу. Ключовий момент – розслаблення. Жінці важливо відчути комфорт і безпеку поруч з передбачуваним чоловіком. Це в свою чергу робить на неї первинний психологічний вплив, і спонукає до більш тісного спілкування. З точки зору емоційного здоров’я первинний флірт допомагає стати більш впевненою в своїй привабливості.

Посилене кровопостачання організму допомагає в боротьбі з жировими відкладеннями, а також формуванням проблемних зон. Так, при регулярному сексі трохи збільшується і довго зберігають форму груди, що обумовлює активне вироблення колагенових волокон. Завдяки підтримці гормонального фону цей інтимний процес лежить в основі довгого збереження молодості і привабливості жінки.

Не варто забувати, що сталість в сексуальних зв’язках приносить жінці задоволення, як фактор власної успішності. Удача в інтимних відносинах відбивається на повсякденному житті і робить представниць прекрасної статі більш зібраними, спокійними і розсудливими. З точки зору психології, потенційна близькість з чоловіком підстьобує жінку ретельніше стежити за своєю зовнішністю і здоров’ям.

giphy (1)

 ВАЖЛИВІСТЬ РЕГУЛЯРНОГО СЕКСУ ДЛЯ ЖІНОК: НАСЛІДКИ

На відміну від чоловіків, жіночі прояви відсутності сексу набагато яскравіші і помітніші, хоча не варто забувати і про індивідуальність кожної людини.

1. Підвищена дратівливість і агресивністьНе дарма кажуть про «старих дів», що вони зляться на весь світ – вся справа в різкому скороченні серотоніну. Гормону радості не вистачає, так звідки візьметься гарний настрій і позитивний погляд на життя! При цьому замінити секс чимось повноцінно дуже важко, тому і надають перевага найдоступнішому: солодощам або роботі.
2. Депресія, підвищена стомлюваність і хронічна втома. Не маючи регулярної близькості, жінки нерідко замикаються в собі, починають себе критикувати – зароджуються комплекси. Це тягне за собою ряд психологічних проблем і бажання сховатися від усього світу. Також з’являються тривалі депресії. А прагнення приховати свою потребу в ласках за домашніми обов’язками перетворюється в процес знищення останніх об’єктивних сил на боротьбу з власним песимізмом.
3. Набір зайвої ваги. Іноді дуже активний. Перш за все, це пов’язано зі збоями в гормональному фоні, а також зі зловживанням самого доступного способу збільшити обсяг серотоніну, який виділяється мозком, – з їжею. Солодощі, копченості, солоності – у кожної свої переваги, які в кінцевому підсумку призводять колосального перетворення не в кращу сторону. Тут варто зазначити, що фізичне навантаження, танці, йога, хобі – відмінні способи побороти прагнення заїдати відсутність сексу.
4. Порушення діяльності ендокринної системи. Чим довше немає регулярної близькості, тим гірше можуть бути ці проблеми, аж до розвитку доброякісних і злоякісних новоутворень. Тому, якщо ви давно не вступали в інтимний зв’язок, то регулярність відвідування гінеколога і ендокринолога повинна збільшитися, щоб не допустити закріплення захворювань.
5. Психологічні, емоційні застої. Найчастіше виникають, якщо відсутність сексу викликано минулими невдачами і розчаруваннями, а також низькою самооцінкою і жорсткою самокритикою.

ВАЖЛИВІСТЬ РЕГУЛЯРНОГО СЕКСУ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ: НАСЛІДКИgiphy

У своєму дискомфорті, що випробовується при відсутності регулярних інтимних відносин, жінки і чоловіки дуже схожі. Визначальною рисою чоловічих страждань є небезпека раннього розвитку статевого безсилля, безпліддя, а також ряду інших захворювань, які можуть формуватися через застій біологічних рідин в протоках статевих органів.

Агресивність і стрес також притаманні чоловікам в період відсутності сексу. Часто це впливає на можливість продуктивно працювати і досягати поставлених цілей.  На безвік можуть бути відкладені навіть самі довгоочікувані бажання. Об’єктивність оцінки власних здібностей і зовнішнього вигляду також знижується.

На тлі занепаду настрою і зниження загальної активності страждає весь організм, в цілому. Знижується імунітет і підвищується ризик розвитку судинних захворювань. При відсутності будь-яких дій, чоловіки так само схильні до ожиріння.

Сергій Пачовський, лікар-сексолог

comments powered by HyperComments