Задати питання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше питання

Дякуємо за ваше звернення!

Бар для душі: “У Петровича”

20793914_1717500368558450_626894819_o

Перше, що бачать гості міста приїжджаючи у Чернівці на потязі – перлину архітектури залізничний двірець, друге – кафе-бар «У Петровича», що знаходиться прямо через дорогу. Якщо в першому постійні відвідувачі бару сплять, то у другому, власне, п’ють. Найбільш знаний бар у Чернівцях, однак не всі чернівчани там були. Отож, Думай наважились провести Вам коротку екскурсію.

Кафе-бар «У Петровича» розташований на вул. Гагаріна, 21-23. Цілком вигідна локація, адже якщо ти, припустимо, поспішаєш на поїзд і хочеш перекусити, то вибір у тебе невеликий – вокзальний буфет або «У Петровича». Вибір очевидний. Заклад пропонує великий вибір страв з овочів, м’яса та риби, салатів, закусок, навіть піцу, а також буковинську кухню. Напоїв різної міцності також достатньо. Все, що треба для чудового проведення часу.

Тут доволі активне місце, адже вся вулична «еліта» збирається довкола бару і просто не може відмовити собі у задоволенні зайти на чарку чого-небудь міцного. Ми розпитали місцевих про бар і дізналися, що їх тут найбільше приваблює. Аркадію, 46 років, він частий гість у цьому місці, адже живе неподалік, на вокзалі.

Я тут не завжди бажаний гість, адже інколи приходжу і просто прошу, щоб мені налили, але мені відмовляють, бо за все треба платити. А я, бл*ть, бомж. Спати часом нема де. Коли якась робота підвернеться, то маю гроші, часом приходиться здавати пляшки, щоб «затушити фанаря». Взагалі-то тут прилічно, можна і поїсти нормально, і час убити. Але ціни завеликі, видно на приїжджих розраховані.

Андрій тут якраз приїжджий, себто турист.

Сьогодні багато ходив по місту, навіть не було часу поїсти нормально. З’їв один хвалений бутерброд з «Мальви» і все. Прийшов зарання, щоб не пропустити свій поїзд. Замовив собі пельмені і картоплю фрі. Цілком нормально приготовано і смачно, хоча може це через те, що я такий голодний, не знаю. Та й не так вже й дорого і усе так, по-домашньому.

Якщо ви прийшли в бар одні, самотніми ви точно не будете. Компанію вам складе сім’я фараона з картин на стінах. Стильно, атмосферно – нічого й додати. Мабуть, сам Петрович був фараоном.

Хоча вокзальне табло показує температуру 32 градуси, та в барі прохолодно, а на вікнах блимають новорічні гірлянди. Коротше, «У Петровича» – свято, яке завжди з тобою.

comments powered by HyperComments