Один із способів побороти «осінній настрій» — влаштувати зустріч із гарною книжкою. А ось, яким має бути це «побачення» — романтичним, радісним чи мотивуючим — обирати вам. 

«Дядько Мрожек не припиняє чесати язиком»Славомір Мрожек

c74ba6c273b08f46a7c9e2c137f86726

Гаряча новинка ось-ось має вийти з друку. Чому б не провести найближчі вихідні у компанії збірки оповідань, повістей, есеїв та розповідей Славоміра Мрожека. Головний герой творів розповість вам історії, сповнені гумору, іронії, часом сатири й абсурду, вони нелогічні та неординарні, буває й провокативні. Ви познайомитесь із молодим поляком, який приїжджає до Венеції в пошуках пригод. Працівником млина, чиє життя нерозривно пов’язане з млином і річкою.

Чи можна залишитися чесним з собою, коли навколо всі брешуть? Що важливіше — результат чи мрії про результат? Пошукайте відповіді у цій книжці.

«Про море мені розкажи»Ельчін Сафарлі

cc964080c98e45326b5ff45569dd25ee

Читач опиняється в одному містечку біля моря, де на деревах росте хурма, а у літніх людей завжди знайдеться мудра порада. Роман-спогад сповнений романтики, контрастів, щирості. Твір всиляє віру в добро та любов, нагадуючи, що «ми різні, та все ж про одне» і що «через тріщини в нас проникає світло».

«Думай і багатій»Наполеон Гілл

 963d8a0144b9d7c5c08b147b95447189

Вихідні – гарний час, щоб залишитися на одинці з собою та продумати кроки на шляху до покращення свого життя. Як переконує Наполеон Гілл, немає нічого неможливого. Від багатства вас відділяють лише 13 простих кроків, описаних у книжці. Видання обіцяє навчити використовувати безмежну силу вашого мозку, боротися з власними страхами і перетворювати думки в реальність.

«Думай і багатій» містить спеціальний посібник, із яким можна застосувати формулу успіху на власному досвіді.

«Стартап на $100». Як перетворити хобі на бізнес», Кріс Ґільбо

2f6756dc917864ab14fe6e6861ee3f27

Ви давно мрієте про власну справу, однак не наважуєтеся її розпочати. Тоді ця новинка має вас зацікавити.

Аналізуючи досвід успішних підприємців, які розпочинали бізнес зі 100 доларами в кишені, Кріс Ґільбо вчить отримувати прибуток з улюбленої справи. Автор не просто дає поради й ділиться рецептами успіху, а на реальних прикладах доводить, що можна працювати лише на себе, перетворюючи власні ідеї на дохід. «Стартап на 100 доларів» — путівник для тих, хто прагне не залежати від обставин, мріє творити нове майбутнє, маючи при цьому пристойний заробіток та яскраве життя.

«Хюге. Данське мистецтво знаходити щастя»Мері Турелл Сьодерберг

0cb15d2da6aeb47c10fee170ae37ec89

Ця книжка закохує в себе з першого доторку. Поліграфічні матеріали, дизайн видання одразу спонукають гортати та розглядати. Але й текст, звісно, викликає зацікавлення. Хюґе — не просто модне данське слівце. Це філософія щастя і натхнення. Це можливість віднайти затишок у кожному закутку дому, відчути радість в улюбленій місцині або ж просто випромінювати натхнення і дарувати рідним і близьким хюґовий настрій.

«Дім, у котрому заблукав час», Вікторія Гранецька

e86e210e14d76977153f2c71fe106057

Попередні твори цієї української письменниці полюбилися читачам завдяки цікавим сюжетам, сповненим несподіванок. «Дім, у котрому заблукав час» – драматична антиутопія про час, про кохання, що триває на тлі руйнування часу. Тут проза поєднана з поезією, а історичні події з химерними містифікаціями. Тут багато подорожей та цікавинок.

Книга написана у співавторстві з Анастасією Нікуліною та Мариною Однорог.

«Співдружність»Енн Патчетт

596a0b7e8a85b10c7b56d9a5612b5341

Відома американська письменниця розповіла історію своєї матері. Так, читач дізнається про стосунки Беверлі Кітінґ та Берта Казенса. Героїня покинула колишнього чоловіка і, вже маючи двох маленьких доньок від першого шлюбу, стала матір’ю для чотирьох дітей Берта. Минає час, і вже дорослі діти обох сімейств покидають батьківський дім, вирушаючи на пошуки власного щастя. Одна з дочок, Френні, закохується в молодого письменника, який хоче написати роман про родину Кітінґ-Казенс… Історія охоплює 50 років, сповнених перипетій, тож торкається і важливих суспільно-політичних тем.

Джерело: 1+1